Sınırsız Ek Ders

Eski, yeni demeden tüm öğrencilerime haftada 3 gün ek ders imkanı sunuyorum. Dersler Pazartesi, Çarşamba ve Cuma akşam 19:00 – 20:00 saatleri arasında gerçekleştiriliyor. Başlangıç ve bitiş tarihi yok, sürekli devam ediyor.

Canlı yayın & Ders kaydı

Derslerin tamamı internet üzerinden canlı yayında yapılıyor. Dileyenlerin mikrofonu açık, soru sormak serbest. Size verdiğim kullanıcı adı ve şifreyle derse bağlanıyorsunuz. Tüm dersler kayıt ediliyor ve dersi kaçırsanız bile dilediğiniz zaman tekrar edebiliyorsunuz.

Derslerde neler yapılıyor?

İngilizce makale analizi

Zorlu metinleri kelime ve gramer kalıpları açısından inceliyor, derinlemesine anlamaya çalışıyoruz. Görece zorlu gramer kurallarını daha detaylı bir şekilde ele alıyor, mevcut birikimi iyice pekiştirmiş oluyoruz.

Türkçe İngilizce çeviri & Cümle kurma

Zorlu bir dille yazılmış olan metinleri alıyor ve her basamağı açıklayacak şekilde çeviriyorum. Türkçe’den İngilizce’ye çeviride adayları zorlayan takıları ve gramer kurallarını kapsamlı bir şekilde açıklıyorum. Bu sayede hem kelime ve gramer tekrarı yapmış oluyor, hem de İngilizce uzun cümle kurma açısından pratik yapmış oluyoruz.

Aşağıya bir örnek ekledim. Bu ders canlı yayında çekilmedi; etkileşim içermiyor. Gerçek derslerde çoğu ayrıntıyı tartışıyoruz.

İngilizce eş anlamlı cümle kurma

İngilizce altyapı derslerinin en zorlu kısmı. Oldukça zorlu cümleleri anlam aynı kalacak, fakat kelimeleri ve cümle yapısını radikal bir şekilde değiştirerek eş anlamlı cümleler kuruyoruz. Zor ama çok faydalı. Eş anlamlı cümleler kurabilmek bu işin zirvesi.

İngilizce İngilizce çeviriye yönelik örnek bir ders kaydı. Canlı derslerde sizin de etkin bir şekilde derse katıldığınızı yine hatırlatmak isterim.

Sümerlere ders boyunca Sümerliler demesem iyi olurmuş.

Ekstra bilgi almak için 0542 733 77 09. WhatsApp mesajı için tıklayın.