Hakkımda

1984 Kırcaali – Bulgaristan doğumluyum. Ailem 1989 yılında Türkiye’ye göç etti.

2007 yılının başında Abant İzzet Baysal Üniversitesi İngilizce öğretmenliğinden mezun oldum. O tarihten bu yana özel kuruluşlarda İngilizce öğretmenliği yapıyorum. 2010 yılından beri sadece İngilizce sınavlara yönelik eğitim veriyorum.

Eğitim tarzım hakkında ayrıntılar:

  • Çeviri becerinizi geliştirmeyi çok önemsiyorum. Kelime ve gramer kurallarını öğrenmenin en etkili yöntemin bu olduğunu düşünüyorum. Geliştirdiğim çeviri yöntemi sayesinde ilk günden itibaren, altyapınız sıfır olsa bile, çeviri derslerine başlıyorum.
  • Sadece soru çözmeye yönelik ayrıntıları öğretmeye çalışıyorum. Her şeyi öğretmeye çalışmak yerine belirli konularda hız kazandırmayı amaçlıyorum.
  • Teknolojik anlamda elimden geldiğince destek sağlamaya çalışıyorum. İngilizce sınavlara yönelik bir kelime uygulaması hazırladım.
  • Sizi sürekli olarak derse dahil etmeye çalışıyorum. Sadece ders dinlemenizin etkisinin çok az olduğunu düşünüyorum.
  • Aranızda rekabet oluşturmak için elimden geleni yapıyorum. Ekstra çaba sarf ettiğinizi gördüğüm her an çok mutlu oluyorum.
  • Ders konularını maddeler dahilinde ele almayı ve bir seferde bütün konu yerine soru çözdürme değeri olan küçük, somut hedefleri benimsetmeyi amaçlıyorum.

YDS eğitimi üzerine 4 kitabım var: Deep Reading , Extreme Deneme Seti ve YDS Gramer Notları ve Sınav Teknikleri, YDS Quiz Time Soru Bankası.

2018 yılı içerisinde kitaplarımda yer alan tüm testlerin çözümlerini YouTube kanalıma ve bu siteye yüklemeyi hedefliyorum.

İzmir’de özel bir kuruluşta YDS ve IELTS eğitimi veriyorum.

Evliyim, ve bir oğlum var.

Bana ulaşmak istiyorsanız iletişim sayfasına erişiniz.