İnternet üzerinden canlı yayında derslerle süper hızlı IELTS hazırlık

Temel ayrıntılar: Eğitim süresi çoğu aday için 30 gün. Haftada 3, 4 veya 5 ders temposuyla ilerliyoruz. Kurs, tamamıyla sınav teknikleri üzerine kurulu. Dileyen adaylar için ücretsiz altyapı dersleri var. Writing ve speaking derslerine öncelik veriliyor. Sadece çıkmış IELTS sorularını kaynak olarak kullanıyoruz. Program esnasında bol ödev var.

Online IELTS dersleri nerede yapılıyor?

Microsoft Teams Uygulaması

Size bir kullanıcı adı ve şifre oluşturuyorum. Microsoft Teams uygulamasını indiriyor ve derse bu bilgilerle giriş yapıyorsunuz. Aynı Skype kullanmak gibi. Ders esnasında benim ekranım ve kameram sürekli paylaşımda. Ekrandaki her hareketi anlık olarak takip edebiliyorsunuz.

Bilgisayar veya Akıllı Telefon

Derse ister bilgisayardan, ister telefondan katılabiliyorsunuz. Ayrıca, tüm derslerimizi kayıt ediyoruz. Dilediğiniz kadar tekrar edebiliyorsunuz. Dosya ve kaynak paylaşımı, ödevlerin yüklenmesi, derse katılım, kayıt izleme vb. işlerin tamamını aynı uygulamadan sürdürüyoruz.

Dersler nasıl işleniyor?

Her ders kendi dinamiklerine sahip. Konu anlatımı, ödev kontrolü, soru çözümü, speaking pratiği gibi çalışmalara değişen oranda vakit ayrılıyor. Altyapı farkı, gelişim hızı, ihtiyaç duyulan puan gibi faktörler belirliyor içeriği.

IELTS özel ders paketleri

10 saat15 saat20 saat20+ saat
Sınav tekniklerini tanımak ve biraz olsun speaking pratiği için gerekli süre. Aşırı hızlı hazırlanmak isteyen adaylar için. Sınav formatını tanımak, yeterince soru çözümü izlemek, yine yeterli seviyede writing kontrolü ve speaking pratiği için gereken süre.Tam teşekküllü hazırlık için gerekli süre. IELTS teknikleri, writing kontrolü, speaking pratiği, reading ve listening soru çözümü için bolca süre.Altyapısı yeterince güçlü olmayan ama 6.5 ve üstü bant skoru hedefleyen adaylar için gerekli süre.
1-2 hafta3-4 hafta4-6 haftaDeğişken

Tüm dersler kayıt ediliyor. Dilediğiniz kadar tekrar edebilmeniz için.

İngilizce altyapısı gerekli mi?

Tabi ki. Başlangıç seviyesinde bir adayın IELTS eğitimine hazırlanması mümkün değil. En az orta düzey İngilizce bilgisi şart. Bunu test etmek için bana ulaşmanız gerekiyor. Telefonda konuşarak ve gerekiyorsa yazmış olduğunuz bir metni değerlendirerek karar veriyoruz.

Ücretsiz İngilizce Altyapı Dersleri

Fazlasını isteyenler için: Yeni kelimeler ve kalıplar IELTS başarısı için olmazsa olmaz. Akademik İngilizce programını size opsiyonel olarak sunuyorum, fakat katılmanızı mutlaka öneriyorum.

Hafta İçi Akşam: Ek dersler hafta içi akşam 3 gün, 19:00 ve 20:00 saatleri arasında yapılmaktadır. Canlı yayınlar, IELTS dersleriyle aynı platformda.

Metin Analizi: Akademik metinleri; kelme, gramer ve çeviri açısından inceliyor, dolayısıyla okuduğunuzu anlama becerisini geliştiriyoruz.

Türkçe İngilizce Çeviri: Dili kolay olmayan yazıları Türkçe’den İngilizce’ye aktarıyor ve alternatif bir biçimde cümle kurmayı öğreniyoruz. Kelime ve yapı bilginiz pekişiyor.

İngilizce Eş Anlam: Programın en zorlu, fakat en faydalı kısmı. İngilizce metinleri yine İngilizce farklı bir biçimde yazıyoruz. Eş anlam bilgisi her akademik sınavın en önemli alt becerisi.

Hedefinize Ulaşıncaya Kadar: IELTS, TOEFL ve YDS öğrencilerim için katılım süre sınırı yok. Ben oldum diyene kadar katılım serbest.

Size bir sürü ücretsiz writing dersi hazırladım

En yaygın task 1 görevlerinden biri olan bar chart. Bar grafiklerini özel kılan en temek faktör her durumda kullanılmaya yatkın olmalarıdır. Onlarla hem yıllar arası değişimi aktarabilir, hem de birçok değişkeni karşılaştırabilirsiniz.
En yaygın essay türü: Opinion. Tartışmalı bir konu üzerinde kişisel fikrinizi sorgulayan bir essay türü. Adayları hataya en fazla zorlayan essay türü.

YouTube kanalımda her writing konusunu kapsayan örnekler var. Böyle bir kaç tane video hazırlayıp kurs diye satan kişiler, kuruluşlar var maalesef. Sadece video odaklı derslerin etkisi bir yere kadar. Özellikle sizin yaptığınız hatalar üzerine çalışmadan optimum puana ulaşmak mümkün değil. Etkileşim olmazsa olmaz.

Daha detaylı bilgi için bana 0542 733 7709’dan ulaşabilirsiniz. WhatsApp mesajı için tıklayın.